| Opcja pętli projektowej | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Znamionowy zakres prędkości | 0-100 obr./min |
| Wartość rezystancji izolacji | 500MΩ przy 500VDC |
| Napięcie/prąd | 0-240VDC/maks. 1A |
| żywotność | 10⁷ Rewolucje |
| Okrążenie | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Izolacja | 500MΩ/500VDC |
| Prędkość | 0-100 obr./min |
| żywotność | 10 milionów obrotów |
| Moment obrotowy | 1N·cm |
| Specyfikacja pętli | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500MΩ przy 500VDC |
| Prąd znamionowy | 1A MAX |
| Napięcie znamionowe | 0-240VDC |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/60s |
| Prędkość | 0-100 obr./min |
|---|---|
| żywotność | 10⁷ obr./min |
| Pętla projektowa | 26/28/50 (L=49,5) |
| Ocena V/I | 0-240VDC/1A maks |
| Materiał kontaktowy | Złoto – złoto |
| Pętla projektowa | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Prąd znamionowy | 1A MAX |
| Zakres prędkości | 0-100 obr./min |
| Trwałość | 10 milionów obrotów |
| Specyfikacja pętli | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-100 obr./min |
| żywotność | 10⁷ obr./min |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Opcja pętli projektowej | 26, 28, 50 |
|---|---|
| Ocena rezystancji izolacji | 500 megaomów w teście 500 V DC |
| Prędkość | 0-100 obrotów na minutę |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Opór dynamiczny | ≤15mΩ |
| Obwody | 26 / 28 / 50 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 0–240 V prądu stałego |
| Prąd znamionowy | Max 1a |
| Zakres prędkości | 0–100 obr./min |
| Materiał kontaktowy | Złoto – złoto |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona przed wnikaniem | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona przed wnikaniem | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |