| گزینه حلقه طراحی | 26/28/50 (L=49.5) |
|---|---|
| محدوده سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
| ارزش مقاومت عایق | 500MΩ@500VDC |
| ولتاژ/جریان | 0-240VDC/Max 1A |
| عمر سرویس | 107 انقلاب |
| مدار | 26،28،50 (L=49.5) |
|---|---|
| عایق | 500MΩ/500VDC |
| سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| عمر سرویس | 10 میلیون انقلاب |
| گشتاور | 1N·cm |
| مشخصات حلقه | 26/28/50 (L=49.5) |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500MΩ@500VDC |
| جریان رتبه بندی شده | 1A MAX |
| ولتاژ نامی | 0-240VDC |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/60s |
| سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| عمر سرویس | 107 دور در دقیقه |
| حلقه طراحی | 26/28/50 (L=49.5) |
| دارای رتبه V/I | حداکثر 0-240VDC/1A |
| مواد تماس | طلا – طلا |
| حلقه طراحی | 26/28/50 (L=49.5) |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| جریان رتبه بندی شده | 1A MAX |
| دامنه سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| ماندگاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| مشخصات حلقه | 26،28،50 (L=49.5) |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
| عمر سرویس | 107 دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| مواد تماس | طلای طلایی |
| گزینه حلقه طراحی | 26، 28، 50 |
|---|---|
| رتبه بندی مقاومت عایق | تست 500 مگا اهم تحت 500 ولت DC |
| سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| مقاومت دینامیکی | ≤15mΩ |
| مدارها | 26/28/50 |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 0-240 VDC |
| جریان رتبه بندی شده | حداکثر 1a |
| دامنه سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| مواد تماس | طلا – طلا |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت از ورود | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت از ورود | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |