| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محیط عملیاتی | -40 ~ 80 ℃، ≤80٪ RH |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| دارای رتبه V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| عمر سرویس | 107 دور در دقیقه |
| حلقه طراحی | 26/28/50 (L=49.5) |
| گشتاور | 1N·cm |
| وزن کنید | <50 گرم (بدون سیم) |