| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Nominal hız | 0-100 rpm |
|---|---|
| İşletim Ortamı | -40~80°C, ≤%80 bağıl nem |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Derecelendirilmiş V/I | 0-240VDC/Maks. 1A |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Nominal hız | 0-100rpm |
|---|---|
| servis ömrü | 10⁷ dev/dak |
| Tasarım döngüsü | 26/28/50 (L=49,5) |
| Başlangıç torku | 1N·cm |
| Tartmak | <50g (Tel Hariç) |