| Tasarım Döngüsü Seçeneği | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominal Hız Aralığı | 0-100rpm |
| Yalıtım Direnci Değeri | 500MΩ@500VDC |
| Gerilim/akım | 0-240VDC/Maks. 1A |
| servis ömrü | 10⁷ Devrimler |
| Devre | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım | 500MΩ/500VDC |
| Hız | 0-100rpm |
| servis ömrü | 10 milyon Devrim |
| Tork | 1N·cm |
| Döngü Özellikleri | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ@500VDC |
| Nominal Akım | 1A MAX |
| Nominal Gerilim | 0-240VDC |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/60s |
| Hız | 0-100rpm |
|---|---|
| servis ömrü | 10⁷ dev/dak |
| Tasarım döngüsü | 26/28/50 (L=49,5) |
| Derecelendirilmiş V/I | 0-240VDC/1A Maks. |
| İletişim Malzemesi | Altın – Altın |
| Tasarım döngüsü | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500VDC |
| Nominal Akım | 1A MAX |
| Hız aralığı | 0-100rpm |
| Dayanıklılık | 10 milyon rpm |
| Döngü Özellikleri | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominal hız | 0-100rpm |
| servis ömrü | 10⁷ dev/dak |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| İletişim Malzemesi | Altın altın |
| Tasarım Döngüsü Seçeneği | 26, 28, 50 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci Derecesi | 500V DC testi altında 500 Megaohm |
| Hız | Dakikada 0-100 Devir |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| dinamik direnç | ≤15mΩ |
| devreler | 26 / 28 / 50 |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 0–240 VDC |
| Nominal Akım | Max 1A |
| Hız aralığı | 0–100 dev/dak |
| İletişim Malzemesi | Altın – Altın |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş Koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş Koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |