| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
|---|---|
| زندگی کاری | بلند |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| تعداد مدارها | قابل تنظیم |
| دمای کار | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| سرعت نامی | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| محیط عملیاتی | -40 ~ 80 ℃، ≤80٪ RH |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| دارای رتبه V/I | 0-240VDC/Max 1A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |