| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Sinyal Tipi | Analog ve dijital sinyaller |
|---|---|
| İş hayatı | Uzun |
| İletişim malzemesi | Değerli metal |
| Devre sayısı | özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C -80°C |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Nominal hız | 0-100 rpm |
|---|---|
| İşletim Ortamı | -40~80°C, ≤%80 bağıl nem |
| Yalıtım direnci | 500MΩ/500VDC |
| Derecelendirilmiş V/I | 0-240VDC/Maks. 1A |
| Dielektrik Dayanımı | 500VAC/50Hz/60'lar |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |