| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Żywotność | Długi |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Liczba obwodów | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Prędkość znamionowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Środowisko operacyjne | -40 ~ 80 ℃, ≤80% wilgotności względnej |
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Ocena V/I | 0-240VDC/maks. 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |